Implanty

Implanty stomatologiczne doskonale sprawdzają się jako podstawa dla mostów, nowoczesnych protez, a także jako uzupełnienie pojedynczych ubytków zębowych. Doskonała komunikacja między implantologami a protetykami, poparta ich wieloletnią współpracą w naszej klinice, zapewnia perfekcyjne wykonanie pracy. Nasze zespoły implantologów i protetyków z powodzeniem wykonały wspólnie ponad 6000 prac implantologicznoprotetycznych dla naszych pacjentów.

Wielu naszych pacjentów, którzy zdecydowali się na leczenie implantologiczne, podczas kolejnych wizyt w naszej klinice, zwróciło uwagę na znaczą poprawę komfortu życia. Starsi pacjenci, dla których wykonaliśmy protezy na implantach, z powrotem mogą cieszyć się ze spożywania ulubionych posiłków i częściej się uśmiechać. Młodsze osoby, które uzupełniły pojedyncze ubytki są zadowolone z estetycznych efektów pracy oraz zatrzymania procesu dalszej degradacji uzębienia. Niestety nawet brak jednego zęba w dłuższej perspektywie grozi poważnymi konsekwencjami.

Kiedy warto zdecydować się na leczenie implantologiczne?

Nowoczesna stomatologia oferuje pacjentom wiele rozwiązań, opartych nie tylko na implantach. W jakich przypadkach warto zdecydować się na leczenie implantologiczne?
Warto, aby wybrali się Państwo do doświadczonego stomatologa, który przygotuje plan leczenia. Alternatywą dla implantów mogą być inne rozwiązania protetyczne...

Czytaj więcej...

Jak ważny jest kontakt z doświadczonym implantologiem?

Przypuśćmy, że mają Państwo do wyboru dwie kliniki. W pierwszej pracuje początkujący chirurg stomatolog, mający za sobą kilka udanych (lub nieudanych) zabiegów implantacji. Natomiast w drugiej przyjmuje implantolog, który wszczepił z powodzeniem kilka tysięcy implantów. Który lekarz bardziej wzbudza wasze zaufanie?

Czytaj więcej...

Czy rozwiązania na implantach są opłacalne?

Rozwiązania implantologiczne to rozwiązania na długie lata. Raz dobrze wykonana praca zastępuje wielokrotne wizyty u stomatologa w porównaniu do słabszych jakościowo innych rozwiązań protetycznych. Proteza na implantach ma zdecydowanie lepszą jakość niż klasyczna „pływająca” proteza. Dzięki niej komfort Twojego życia znacznie się poprawi.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto umówić się na konsultację implantologiczną w klinice Demed Wołomin?

– Ponad 6000 z sukcesem przeprowadzonych implantacji to gwarancja udanego zabiegu
– pewność i doświadczenie naszych specjalistów pozwala nam na udzielenie gwarancji na zabieg
– bezkonkurencyjny stosunek ceny zabiegu implantacji do jakości wykonanej usługi